Ugrás a fő tartalomra

9024 Győr, Nádor tér 4.


+3696203361

Széchenyi 2020

Hírek


2024. jún. 13.
Győri SZC | Győr+ Média
 • technikum
 • szakképzés
 • szakmatanulás

Erős 123. tanév a Jedlikben

Az eddigi legerősebb tanévet tudhatja hamarosan maga mögött a JGyőri SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium. A mostani lesz az iskola 123 éves történetének legjobb átlaga, és az érettségizők is remekeltek a vizsgákon.

Erős 123. tanév a Jedlikben

Több szakmában is dobogóra állhattak a jedlikesek, a versenyszereplésekre is büszkék lehetnek a tanulók. Az iskolában a diákélet is pezsgő, ahová mind a 47 lány büszkén és boldogan jár be nap mint nap. Osztálykirándulások, diáknap, sportnap vagy épp a 24 órás vetélkedő, mindegyik program kiváló lehetőség a tanulás mellett, ami a jedlikesek szerint összekovácsolja a közösséget.

Megosztás

KAPCSOLÓDÓ HÍREK


Jótékonysági koncertet szerveztek a jedlikesek

Jótékonysági koncertet szerveztek a jedlikesek

A Zsinagógában tartották meg immár XIII. alkalommal jótékonysági koncertjüket a Győri Szakképzési Centrum Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium diákjai és tanárai. A koncertre bárki eljöhetett, a bejáratnál egy gyűjtőbe csupán egy tetszőleges összeget kellett bedobni, mellyel az intézmény hátrányos helyzetben lévő diákjait segítik.

2022. ápr. 26.
Győr+ Média
A Deák és a Jedlik a top 10-ben

A Deák és a Jedlik a top 10-ben

A győri Deák a hatodik, a Jedlik a 8., a Hild-iskola a 26. azon a listán, amely a száz legjobb hazai technikumot sorolja fel. Összességében tizenegy győri, három soproni, egy mosonmagyaróvári intézmény került fel, így térségünk a rangsorban messze felülreprezentált.

2024. jan. 29.
Győri SZC | Kisalföld
Idén októberben ünneplte alapításának 120. évfordulóját a győri Jedlik iskolánk

Idén októberben ünneplte alapításának 120. évfordulóját a győri Jedlik iskolánk

Az évfordulóról közös ünnepséggel, évkönyv kiadásával emlékeztünk meg. Kuriózumnak tekinthető, hogy a mai napig abban az épületben zajlik az oktatás, ahol 120 évvel ezelőtt. Arra is büszkék lehetünk, hogy diákjaink nagy többsége egyetemeken tanulnak tovább, és mérnöki diplomát szereznek.

2021. okt. 19.
GYORISZC


KIMIKK
Széchenyi 2020

  • SZC logo fehér
  • Győri Szakképzési Centrum

   9024 Győr, Nádor tér 4.

  • Telefon: +3696203361

   E-mail: info@gyoriszc.hu

   OM azonosító: 203037

   Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2020/001178


  2024Győri Szakképzési Centrum