Ugrás a fő tartalomra

9024 Győr, Nádor tér 4.


+3696203361

Széchenyi 2020

Hírek


2023. szept. 26.
Győri SZC Bolyai János Technikum

  Ciao Milano! Saluti dall'Italia!

  Bolyais Erasmus diákjaink szerencsésen megérkeztek Milánóba,ahol a programnak köszönhetően 3 hetes szakmai gyakorlaton vehetnek részt több helyi informatikai,logisztikai cégnél.

  Ciao Milano! Saluti dall'Italia!

  Vasárnap kora hajnalban keltünk, rövidesen egy kisebb, de kényelmes autóbusz fedélzetéről intettünk búcsút a szülőknek és iskolánknak és meg sem álltunk Szlovéniáig a zuhogó esőben. A hegyeken átkelve hamarosan a napfényes Itália földjére érkeztünk, ahol nyoma sem volt az esőnek, s 10-12 fokkal melegebb hőmérséklet fogadott bennünket. Délután 5 óra körül szálltunk le a buszról és hamarosan elfoglaltuk a szállásunkat, mely Milánó külvárosában, egy villa épületben található. A szálláson finom olasz tésztaétellel vártak bennünket vacsorára Viva la Mamma konyhájából. Másnap reggel az olasz szervezőiroda munkatársaival beszéltük át a helyi szabályokat, feladatainkat, kötelezettségeinket, a dokumentációt, majd a munkahelyek szerinti csoportokba rendeződve indultunk útnak, felfedezni a gyakorlati helyeket, s többen megismerkedtünk a céges mentorokkal. Estefelé jutott egy kis idő arra is,hogy megcsodálhassuk Milánó legszebb látnivalóját, a csodálatos dómot mely 427 éven át épült. A jó munkához bizony sok idő kell.. Nekünk már csak 14 munkanapunk maradt itt Milánóban, melyeket igyekszünk a lehető legjobban eltölteni. Kedden lesz az első igazi munkanapunk. Mindannyian nagyon várjuk... A ma esti vacsoránk isteni pizza margherita volt... ha ez így megy tovább, hamarosan új ruhatárra lesz szükségünk...

  Megosztás

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Kiváló kamarai partnerségért díj Gede Eszter kancellár részére

  Kiváló kamarai partnerségért díj Gede Eszter kancellár részére

  „Kiváló kamarai partnerségért” díjat kapott Gede Eszter, a Győri Szakképzési Centrum kancellárja.

  2024. máj. 14.
  GYMSM KIK
  Rugalmas tanulási utak

  Rugalmas tanulási utak

  Orientációs évfolyam a Győri SZC Gábor László Építő- és Faipari Szakképző Iskolában.

  2024. máj. 6.
  Győri SZC
  Igazgatói pályázat

  Igazgatói pályázat

  Igazgatói pályázati felhívás

  2024. máj. 3.
  Győri SZC


  KIMIKK
  Széchenyi 2020

   • SZC logo fehér
   • Győri Szakképzési Centrum

    9024 Győr, Nádor tér 4.

   • Telefon: +3696203361

    E-mail: info@gyoriszc.hu

    OM azonosító: 203037

    Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2020/001178


   2024Győri Szakképzési Centrum